Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-11, 21:34   #511
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
A 211 wpada w róż czy jaki ma odcień?
mi się śniło dzisiaj że sama sobie mieszam kuleczki PR w takiej fabryce dużej
Kurde, też mi sie śniło o kuleczkach, jak długo nie przychodziły Jesteśmy zboczone jakieś. Te 211 przerażająco zdaje się wpadać w róż.. ale na twarzy jest transparenty Nawet bardziej pod żółty podchodzi.. No ciężko jednoznacznie stwierdzić.

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość

Relyah muszę Ci podziękować, tak zachwalałaś podkład Toleriane La Roche Posay 10, że go nabyłam i bardzo zadowolona jestem, mógłby być wprawdzie jaśniejszy, ale i tak bardzo ładnie się stapia z cerą, mimo, że dość mocno kryję. Naprawdę fajniutki jest
ooo to cieszę się, że sie podoba Bałam się, że będzie za jasny, bo w KWC marudzą dziewczyny, że brakuje im pośredniego koloru między 10 a 11
Nie denerwuje Cie jego błyszczenie?

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Naprawdę chcecie w ten sposób osiągnąć jasną cerę? A jak nie zacznie działać, bo krew można oddawać nie częscie niż co 2-3miesiące , to może zaczniecie sobie codziennie jej trochę popuszczać domowym sposobem?
Czy zdrowie jest mniej ważne od jasnej cery? Może napiszcie do Michaela Jacksona, on też tak walczył o jasną skórę.
Wybaczcie, ale nie mogę czytać, gdy ktoś chce własnym zdrowiem ryzykować dla czegoś tak ulotnego jak uroda.

Ja w takim razie chcialabym zaapelowac do moderatora o przeczytanie wątków, w którym mowa jest o oddawaniu krwi jako sposobie na uzyskanie jasnej cery i rozważenie, czy takie wątki nie powinny rownież zostać usuniete jako zachęcające do ryzykowania zdrowiem...
Zgadzam się z Tobą całkowicie, ale wyluzuj troche, nikt tu niczego nie propaguje. Takie propagandy znajdziesz w Internecie, prasie i TV. Idź do nich i pozwij ich do sądu za to, że reklamują oddawanie krwi A nie, wizażanki straszysz, które na luzie sobie rozmawiają
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora