Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moje wymarzone wreszcie moje :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-12, 11:52   #25
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: moje wymarzone wreszcie moje :)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
powoli chyba zakochuję się w butach Venezii na to lato kupiłam sobie tam sandałki na 12cm obcasie ale szerszym, nie szpilce i są mega wygodne oczywiście wiele butów mi się tam podoba ALDO mnie zniechęca tym że chyba większość butów nieskórzana a za nie małą sumę, choć nie powiem - też wiele ładnych tam mają
Z tą miłością to bym jednak zalecała ostrożność Venezia ma wygodne buty, jednak jeśli chodzi o ich trwałość, to jest różnie. A to dlatego, że buty pochodzą z przeróżnych hurtowni i są tylko sygnowane logo Venezia. Dlatego trzeba uważać, o czym ja przekonałam się na własnej skórze, będąc bardzo zadowolona z czerwonych zamszowych szpilek peep toe oraz rozczarowana sandałami, które ubrałam raz i rozwarstwiła się podeszwa. Przeżyłam koszmar reklamacyjny (to jest ogromny minus zakupów w Venezii, polityka reklamacyjna pozostawia wiele do życzenia), ale ostatecznie wyszłam na swoje. Szkoda tylko, że wydałam 249 zł na sandały, którymi cieszyłam się jeden dzień, a następnie ponad miesiąc walczyłam o swoje. Niemniej wracam do tego sklepu, tylko że jestem bardziej ostrożna.

Co do ALDO - nigdy nie widziałam tam nieskórzanych butów.
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora