Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moje wymarzone wreszcie moje :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-12, 20:04   #26
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: moje wymarzone wreszcie moje :)

Cytat:
Napisane przez MojitoLover Pokaż wiadomość
co do tych kilku sezonow, to bym dyskutowala, bo buty veneziowe sa raczej slabej konstrukcji. chcoiaz moze akurat ten model im sie pod tym wzgledem udal.
może uda się kilka sezonów bo tego typu buty zakładam baaaardzo rzadko na baaardzo eleganckie okazje, nie będę w nich latać na codzień

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Z tą miłością to bym jednak zalecała ostrożność Venezia ma wygodne buty, jednak jeśli chodzi o ich trwałość, to jest różnie. A to dlatego, że buty pochodzą z przeróżnych hurtowni i są tylko sygnowane logo Venezia. Dlatego trzeba uważać, o czym ja przekonałam się na własnej skórze, będąc bardzo zadowolona z czerwonych zamszowych szpilek peep toe oraz rozczarowana sandałami, które ubrałam raz i rozwarstwiła się podeszwa. Przeżyłam koszmar reklamacyjny (to jest ogromny minus zakupów w Venezii, polityka reklamacyjna pozostawia wiele do życzenia), ale ostatecznie wyszłam na swoje. Szkoda tylko, że wydałam 249 zł na sandały, którymi cieszyłam się jeden dzień, a następnie ponad miesiąc walczyłam o swoje. Niemniej wracam do tego sklepu, tylko że jestem bardziej ostrożna.

Co do ALDO - nigdy nie widziałam tam nieskórzanych butów.
eh mam nadzieję że udało mi się trafić na porządnie skonstruowane. uwielbiam ich wzornictwo to dopiero moja druga para od nich, ale mamuśka ma masę butów tej firmy i nigdy nie było przykrej niespodzianki oby i tym razem się udało...
a z tym ALDO to mnie zadziwiło co piszesz, aż się zastanowiłam czy o dobrym sklepie myślę ale wiem że byłam tam wiosną w poszukiwaniu sandałów i wszystko sztuczna skóra lub wierzch skóra a od wewnątrz sztuczne co już dla mnie jest całkiem niezrozumiałe
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora