Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make-up?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-03, 11:28   #22
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Vipera Satin Look - bardzo fajny podkład i do tego niedrogi.
Przede wszystkim jest całkiem ładna paleta naturalnych odcieni, nie miałam problemu z doborem i trafiłam idealnie
Podkład jest bardzo lekki i lejący, ale ładnie rozprowadza się palcami, niestety dość chemicznie pachnie....
Buzia jest rozświetlona i ma ujednolicony kolorek. Podkład jest średnio kryjący.

Kolastyna Satin Make Up - również fajne, naturalne kolorki, rozprowadza się ciut gorzej niż Vipera, ale za to ładniej pachnie.
Również lepiej kryje i matuje niż Vipera...

Używam tych 2 podkładów na zmianę, w zależności, czy chce mocniejszego krycia, czy bardziej naturalny, rozświetlony wygląd....
Uważam, że są tak samo dobre, oba taniutkie i szczerze mówiąc biją na głowę wiele droższych "markowych" podkładów...

Lirene City Matt - raptem 4 odcienie, z czego najjaśniejszy jest dla mnie zbyt ciemny.... w sumie fajny podkładzik, ale ZDECYDOWANIE wolę te 2 powyżej
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując