Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make-up?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-03, 14:08   #25
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Excipial; Lirene City Matt 10; Nature Matte Foundation czy Kolastyna Satin Make

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Satin Look Vipery kiepsko matuje, przynajmniej moje lico....ale wiadomo, na każdej twarzy będzie się trochę inaczej zachowywał...mnie on bardziej rozświetla...
Nie roluje się, nie zbiera się w zagłębieniach skóry, ani np. w brwiach... ale tak jak mówię - to moje doświadczenia.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, choć w kwestii matowienia, no i krycia to lepiej sprawdza się na mnie Satin Make Up Kolastyny. I mam wrażenie, że również dłużej utrzymuje się na twarzy.

Myślę, że za te pieniążki to kup sobie oba i porównaj... mi akurat oba się kończą i mam zamiar kupić je ponownie, bo szczerze mówiąc ciężko mi powiedzieć, który jest lepszy... dla mnie są idealne... a wypróbowałam naprawdę wiele podkładów z różnych półek cenowych.
oo ja pomylilo mi sie chodzilo mi o Satin Make up:P podobne nazwy:P mat daje no i nie roluje sie ?:P o Satin Look wiem bo go mam:P i tak srednio wlasnie z tym matowieniem:P i taka jakby maske na twarzy tworzy:P i czasmi mi sie roluje:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując