Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-17, 08:54   #4009
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwczak Pokaż wiadomość
Jak po weekendzie?
Ja cały czas mam problem z tym liczeniem .
Pogubiłam się troszkę [emoji37]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do przodu. Tj, dziś jest dopiero mój 4 dzień więc chyba nawet się nie zważę, ale lepiej się czuję, że coś już robię

Mój Luby nakupował tyle twarożków, że przez najbliższe kilka dni moja dieta bedzie bardzo monotematyczna I jak zawsze mam problem z obiadami... chyba będę szperać na pintereście, ale strasznie tego nie lubię, bo nie ma takich swoiskich dań

Nie wiem na jakich jesteś punktach, ale wrzucam kilka linków, które mogą być pomocne
  1. kalkulator online - https://www.calculator.net/weight-wa...alculator.html - chyba wszystkie możliwe rodzaje punktów + dzienne zapotrzebowanie punktowe, ale chyba stara wersja
  2. kalkulator zapotrzebowania dziennego na punkty - wersja 1 albo wersja 2 oba trochę się różnią, ten pierwszy jest chyba bardziej dokłądny i pokazuje też ładnie rozpisane wszystko na tygodnie
  3. apki na Androida:
    - Watchers Point - przydatna lista produktów za 0 pkt, oraz innychy produktów , wbudowany kalkulator i tracker
    - PPCalc - fajny kalkulator SmartPoint i PointsPlus tylko sama aplikacja bardzo uboga
    - weight What? - kalkulator punktów ale nie SmartPoints, fajny tracker, ładna szata graficzna, przyjazna apka robiąca listę spożywanych produktów, tak że potem można tylko wybierać je z listy i wpisywać + można monitorować spożycie płynów
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując