Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-29, 14:00   #19
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Bukiet slubny we wlasnym wykonaniu czy na zamowienie ?

Cytat:
Napisane przez Agaw'a
No tak a co zrobic jak sie nie ma blisko gieldy kwiatowej ...
Ja mam tylko do dyspozycji kwiaciarnie oraz targowisko ... Mam nadzieje ze uda mi sie zorganizowac ladne kwiaty.
jesli masz u siebie targowisko to poszukaj producentow kwiatow u nich mozna zamowic sobie kwiaty - oni maja swieze i tansze. ja tak zrobilam z kwiatami do kosciola. tylko musisz byc uparta, jak pytalysmy z tesciowa u nas na targowisku to jeden facet stwierdzil, ze tam wszyscy to hurtownicy, ze nikt nie ma swoich kwiatow i ze wszyscy maja podobne ceny, a potem sie jakosc znalazl producent i mial kwiaty w takim kolorze jaki chcielismy i byly naprawde swiezutkie i sliczne (duzo ladniejsze niz te, ktore wykorzystal koles do zrobienia mi bukietu, sam bukiet - forma byl ladny, ale roze, przynajmniej niektore, byly lekko przybrazowione na koncach, jak to zobaczylam to , ale bukiet byl odebrany przez mojego teraz juz meza i nawet nie bylo czasu reagowac, jak kobieta sama nie zalatwi to ..., a tak serio to pewnie sama tez bym juz nic nie zalatwila, bo nowego by mi nie zdazyl zrobic, ale przynajmniej bym sie potargowala, bo kosztowal kupe kasy). po tym doswiadczeniu stwierdzam, ze jesli ktos czuje sie na silach zeby zrobic sobie bukiet to jak najbardziej
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując