Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-29, 22:13   #17
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Cytat:
Napisane przez justwithrut Pokaż wiadomość
Haha ) No widzisz!!! Proste rozwiązania są najlepsze..a człowiek kombinuje, plącze się ) A tu tak łatwo mozna znaleść ) Jak Ty to robisz, że taka chudzinka jestes? )

Ehh, żadne na allegro nie są takie jakbym chciała (nie chcę tych zaszewek przy talii), chcę czarne, proste, eleganckie (garniturowe) cygaretki i wolałabym przymierzyć. Jutro zajrzę do river island.
A co do bycia chudzinką - sama nie wiem, z wiekiem zamiast tyć to chudnę (mam 29 lat i 165 wzrostu). Lekarze mnie na wyniki wysyłają, bo jem normalnie, niczego sobie nie odmawiam i nic, 2-3razy w tygodniu fitness, a wystarczy, że mam trochę więcej pracy (mam pracę taką, że wyłączam się na kilka - kilkanaście godzin) i zjem mniej przez kilka dni, to od razu chudnę i ciężko mi wrócić do poprzedniej wagi. Tarczyca została wykluczona, teraz badanie rezonansem, albo tomograf przysadki mnie czeka bo mam hiperprolaktynemię. Ale mam nadzieję, że taka moja natura.
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując