Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-16, 12:34   #169
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
No chyba właśnie o to chodzi, żeby znaleźć taniutką perełkę A Isana to dla mnie akurat dobra firma i wiele produktów się u mnie sprawdza. Zwłaszcza żele mają fajne

hmm..chyba niefortunnie się wyraziłam . Nie uważam Isany za złą firmę, bo jest tania -> ba, w domu mam przewagę produktów Balea/Isana . Chodziło mi o to, że produkty Dm przeżyły swoją małą falę popularności (nie pamiętam czy przypadkiem nie zainicjowaną przez vlogerki) i wzbudziły ogólną euforię, bo raz są bardzo tanie, dwa jest ich ogromny wybór, trzy wyglądają bardzo atrakcyjnie i 4 mają nie najgorsze składy. No i nie są dostępne w Polsce, co wiesz jaki daje efekt psychologiczny. Ja sama jak tu przyjechałam przeżyłam roczną gorączkę Dm
Ale masz chyba rację, myk polega na znalezieniu taniej perełki..w tej kwestii chyba jest to ciężkie zadanie, chyba że ktoś jest masochistą zapachowym. W Isanie trochę rażą mnie zapachy. Ale jest to indywidualna sprawa .Myślę że polska Ziaja czy Bielenda jest lepsza niż Belea czy Alverde.
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora