Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-27, 16:56   #542
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Możesz robić tak: zwilżasz płatek kosmetyczny wodą/hydrolatem, na to dajesz trochę olejku i zmywasz twarz. Dodatkowo potem przecierasz hydrolatem czy tonikiem, jak wolisz, nie trzeba wodą.

IMO jednak lepiej nadaje się do tego olejek z ZSK, tzn u mnie ten emulgator lepiej "działał" w metodzie na płatek.

Możesz też jakiś olej (ja daję oliwkę hipp) dać na zwilżony płatek (parę kropel), i tym przemyć twarz. Ja tak robię rano, dobrze zmywa "zabrudzenia", a przy okazji nie maltretuję skóry wodą.

Olejek trzeba zmyć normalnie, jak myjesz się w nim inny sposób - na zwilżone woda ręce dajesz trochę olejku i pac na suchą twarz Bo skoro już się użyło wody, to dlaczegoby nie użyć jej do zmycia? Choć myślę, ze w tej roli też możnaby użyć hydrolatu/toniku.
dzięki, spóbuję
Cytat:
Napisane przez aniunia_81 Pokaż wiadomość
Sory dziewczyny, ale wydaje mi się, że troszkę nie od tej strony zaczynacie. Piękna cera Japonek nie bierze się z iluśtamfazowego oczyszczania tonikami i masaży, ani z kremów bóg wie jakich... Tak jak każdy dermatolog i inny lekarz Ci powie ( też ten w Polsce), piękna cera zaczyna się na talerzu. Zastanówcie się co one jedzą... same przysmaki! Głównie wszystko co pochodzi z morza - a jak doskonale wiemy jest to o tysiąc razy lepsze niż nasze kartofle i schabowy....

Moim zdaniem tu jest pies pogrzebany, a nie w żadnych tam kosmetykach.
aniuniu, przeczytaj cały wątek, o talerzu też było
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując