Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-29, 16:51   #937
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK - RATUNKU!

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku!
Moja skóra od jakiegoś czasu jest w strasznym stanie i najgorsze jest że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Buu
Mam 29 lat, niedawno odstawilam pigułki hormonalne (chciałam by organizm odpoczął od nich) i zaczęło się pogarszać. Najpierw mniejsze zmiany a potem duże bolesne gule. Teraz większość twarzy mam w tych napęczniałych, bolesnych gulach ( przy niekórych niestety majstrowałam bo nie mogłam patrzeć na te nabrzmiałe wulkany), ranach. Na szyji też mam i trochę na dekoldzie i plecach. Nie pamiętam już takich czasów kiedy było tak źle. Wsydzę się chodzić do pracy, wszyscy mi się przyglądają, koszmar.
Kiedyś już miałam problemy z cerą, przeszłam przez mnóstwo antybiotyków, maści i innych spoecyfików, nawet roacutan. Potem było trochę lepiej. Nigdy nie było idealnie ale znośnie. Potem urodziłam dziecko (3 lata temu) i było różnie, ale raczekj dobrze (patrząc na to co jest teraz to wręcz idealnie).
Teraz odstawiłam te hormony, zaczęło się pogarszać to zaczęłam stosować acne-derm (co 3 dni). Bez poprawy więc odstawiłam i zaczęłam stosować Retin-A raz na tydzień ale jest coraz gorzej a stosuję go dopiero 2 tygodnie czyli 2 razy zastosowałam. Stosuję filtr (Iwostin Solecrin 50+), phisiogel, olejek herbaciany, kwas hialuronowy z pantenolem i alantoiną. Podkład avene apteczny. Nie wiem co mam robić bo jest coraz gorzej i gorzej. Dziś się załamałam rano jak spojrzałam w lustro - koszmarnie wyglądam. Strasznie. Przygnębia mnie to i jestem całkowicie zrezygnowana. Nie chce mi się z domu wychodzić. Co mogę zrobić by wyciszyć twarz? Jak pomóc skórze by te gule nie były takie nabrzmiałe? Pomóżcie bo jestem bardzo podłamana...
Eti współczuję Ci , nie wiem do końca co Ci poradzic, bo tak naprawde nigdy nie miałam takich problemów, w ogóle nigdy nie brałam hormonów. Eti a może masz taki nagły wysyp po odstawieniu hormonów a potem wszystko ładnie się zagoi ?
Uważam ,że powinnas wybrać sie obowiązkowo do lekarza , aby zobaczył twoją buzie i plecy. Nie działaj może na własną rekę z jakimiś wynalazkami żebyś nic nie pogorszyła.
Głowa do góry , nie przejmuj się o człowieku nie świadczy jego twarz, a wszystko z czasem na pewno się zagoi.
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora