Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-06, 21:59   #2329
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Ferg przygarnelabym wszystko no moze poza ta koszulka w paski-bo sie ich boje
szalik
czemu boisz..? wlasnie ja nigdy nie patrzylam nawet na paski.. bo.. no bo są paskami. A dziś się przełamałam i super wygląda figura w nich I ma świetny kroj.. to juz moja czwarta w tym fasonie, ale są świetne

szalik-dorwałam ostatni w River Island, 29 e.. za szalik.. Dobrze że tż nie widział. jakaś laska piorunowała mnie wzrokiem jak szłam do kasy.. chyba o ten szalik

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ferg, ile zapłaciłaś za tą trzecia (biała, jakby z paskiem) i czy ona tunikowata jest czy taka krótsza?
tunikowata, ale nie do uda. tak jakos w poł dupki
kosztowała chyba 14.90.



Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ferg, czy ja dobrze zrozumiałam, ze nie będziesz w Wawie???
Aniany, juz smaruję PW. A ten krem to chociaz sobie zostaw, błagam!!!

będę a jak mama się dowie po co jadę to i ona przestanie się do mnie odzywać...



Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ferg, ale to wszystkie Twoje koty???
O malutkie, mieciutkie koteczki.....pokaz!
Ales nakupila.....

Kamila ja mialam Ziaje w PL, za taka kase jest OK, mialam niebieska, zmywala nawet dobrze, ale cos jakby tlusty film zostawiala, albo to ta gliceryna byla? Hm nie wiem juz sama....
No ale ja ich nie mam tuuu One są w Polsce, w moim rodzinnym domu. Ale Czarna (jakie originalne imię, hmmmm....) jest moja, więc poniekąd czuje ze i mlode moje

ja tu nie mam zadnego kota naprawde chcemy to rozdrapywać?


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jasne jasne, przyjmuje do zakupów wszystkich (a potem będzie na mnie )

ja to nigdy nie należałam do bardzo wysokich, raczej średnich, (169) ale w pracy czuje sie mega wysoka bo wszystkie panny w okolo niższe i dobrze mi z tym, heh

cześc aniany, nie znam Cię jeszcze

Ferg coś ściemniasz z tymi kotami he? i ja chce taką białą koszulę
ale że co sciemniam?
zaczelo sie od alergii Dawida. dłuugie lata nie mogliśmy mieć zwierząt. Aż Dawid kapnął się że on nie ma alergii na koty i to tylko ściema była i dostał felicjana. Felicjan żył długo i szcześliwie. Aż zaginął Musieliśmy go zostawić u babci bo jechaliśmy do taty do Niemiec. I uciekł..
Potem były jeszcze 4 koty.. Jeden miał raka drugi miał niewytlumaczalną slabość do leżenia na ulicy i uciekał ciągle z domu-fru, na jezdni pobyczyć się. I zostały dwa czarne. a czarna Czarna jest moja. No i 50% Felicjana było moje I Czarna ma młode. I młodych jest trzy razem pięć

(juz wymysliliśmy z Tżtem jak jednego przemycimy)

Violus, to chcesz białą..? Bo się podle czuje że tamtej nie kupiłam, oni tak często wymieniają kolekcje;( Dopiero co była seria z Alicją, miałam kupic koszulkę-nie ma. sladu nie ma po 90% całej kolekcji z lutego..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-04-06 o 22:01
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora