Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-02, 19:14   #533
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mnie na razie się nie wypłukuje :/ Może dlatego, że myję J&J, a powinnam nizoralem? Jutro kupie i pomyje jeszcze nizoralem. Na razie nie będę kombinowac z farbą - muszę poczekać aż to się wypłucze, żebym nie wyglądała jak chory człowiek..
Nie wiem, pewnie rodzaj szamponu na to wpływa, ale ja aktualnie myje Isaną różową babasu oil, czy jakoś tak, i też się ciut wymył ten popiel Może spróbuj jakieś odżywki z miodem, ponoc ociepla troszke kolor. Ale nie wiem jak na farbowanych włosach. Dziewczyny kiedyś pisały chyba jeszcze o rumianku, że ociepla


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj kochana to musisz poprosić Tz aby masaż strzelił.
A ja się już troszkę ciesze ze wróciłam do pracy.Nowy rok zaczęłam z werwa może cały i taki już pozostanie.
No już mu to zakomunikowałam Akurat dobrze się składa bo będzie u mnie spał to się zabierze za uzdrawianie mnie Na parkiecie hulać ze mną hulał do białego rana, to teraz musi się mną zaopiekować

Widzisz, Ty nowy rok zaczęłaś z werwą a ja ledwo co zwlekłam się z łóżka i praktycznie nieprzytomna w pracy siedze nieprzytomna i obolała..
Ale nic dziwnego jak spać poszłam przed 9:00 wczoraj

EDIT:
Adzi, a jak tam włoski Twoje? Ładnie się trzyma ta c12? nie żółknie ani nic? Bo może i ja bym nią następnym razem odrost zrobiła
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-01-02 o 19:22
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora