Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-24, 20:32   #4687
Tigretta
Raczkowanie
 
Avatar Tigretta
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 89
GG do Tigretta Send a message via Skype™ to Tigretta
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
Za obgadywanie za plecami to już przeprosiłam bo to ja zaczęłam i nie mam zamiaru robić tego po raz drugi... Chociaż w sumie to nic obrażliwego na Twój temat nie napisałam, jak już to na temat Twojej "opalenizny"
Piszesz jedna z drugą - to które mają isć A poza tym to dlaczego nie możemy teraz kulturalnie tutaj podyskutować skoro już zaczęłyśmy Z czytaniem ze zrozumieniem bynajmniej nie my mamy problem, bo przeczytałyśmy i nauczyłyśmy się pewnych zdrowych nawyków, a niektórzy wydają się być w pewnych kwestiach niewyuczalni

I jeszcze jedno pytanie. Czemu ma służyć ciągłe wklejanie swoich zdjęć na wizażu? Nie promocji solarium? Czy to autoreklama bardziej????
Przeszkadza CI , że na forum są moje fotki? Ja akurat nigdy nie byłam osobą anonimową i nie przeszkadza mi, że ktoś tam wie jak wyglądam. Autoreklama to napewno nie tutaj, znam lepsze miejsca. Promocja solarium??? No wiesz co, z tym to "pojechałaś" , a pisałaś, że potrafisz czytać ze zrozumieniem.... Nie rozumiem dlaczego czepiacie się mojej osoby, próbujecie za wszelką cenę mi coś udawadniać , że wyglądam niezdrowo, nieładnie, niezadbanie... a wszystko to w tonie bardzo ironicznym. Rozmawiałyście między sobą (więc to już jest "za plecami") Ja nie mam zamiaru Wam się przypodobać, jestem sobą i tyle , wyglądam jak wyglądam , najważniejsze , że ja dobrze się czuję gdy spoglądam w lustro. Uwierzcie, że nie jestem pustą lalą, która nie zna działania promieni UV, albo "odkrywa Amerykę, używając kosmetyków pielęgnujących"...... Robię to co uważam za słuszne(ale niekoniecznie jest to dobre) Jak najbardziej lubię słuchać rad... ale rad przez duże "R". Dlaczego żadna z Was nie napisała do mnie wprost "uważam że niekorzystnie wyglądasz , jesteś zbyt mocno opalona, to dodaje Ci lat" ????? Wtedy rozmowa przebiegałaby w zupełnie innym tonie niż tutaj.
Tigretta jest offline Zgłoś do moderatora