Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-24, 21:03   #4691
Tigretta
Raczkowanie
 
Avatar Tigretta
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 89
GG do Tigretta Send a message via Skype™ to Tigretta
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Niestety specyfika w przypadku Tirgety może polegać jedynie na tym, że ma uwarunkowania genetyczne, które pozwlają jej szybciej osiągnąć upragniony ciemny odcień skóry i być może tenencję do powstawania zmarszczek z "opóźnionym zapłonem" To tak jak z bąbką ustawioną na czas, która kiedyś wybuchnie
Słońce czy solarium to te same promienie , w solarium zdecydowanie więcej jest promieni UVA, czyli takich które wnikają w najgłębsze warstwy skóry powodując ich uszkodzenie(włókna kolegenu i elastyny) . Skóra naturalnie broni się przed promieniami wytwarzając melaninę. Moja skóra poza tym, że wytwarza jej znacznie więcej niż skóra "słowiańska", posiada uwarunkowania genetyczne, polegające na bardzo szybkiej regeneracji skóry oraz włosów. Proces ten dodatkowo wzmacniany jest poprzez stosowanie preparatów neutralizujących wolne rodniki. Każdego skóra prędzej czy później się zestarzeje, faktem jest, że promienie UV znacznie ten proces mogą przyspieszyć. Ja jestem pod stałym okiem "fachowców", którzy "czuwają" nad moim zdrowiem. I nie tylko tym "zewnętrznym". Korzystam również z łóżek , w których wbudowane są filtry UV. I jeszcze raz podkreślam, nie namawiam nikogo , nie istnieje coś takiego jak "bezpieczne opalanie w solarium"!!!!!
Może i bomba kiedyś wybuchnie, może za wcześnie ... a może w swoim czasie.
Tigretta jest offline Zgłoś do moderatora