Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudany Makijaż Permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-10, 02:59   #15
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

witam wszystkich. szukam pomocy (((((((((((

zrobilam sobie okolo pol roku temu brwi i nie jestem zadowolona. nie jestem tez pewna co robi dokladnie ten zabieg laserowy usuwania makijazu i ile wzyt potrzeba. mowie o usuwaniu bo poprawic to pewnie nie mozna. nie odsc, ze mam brwi zrobione wyzej niz moje wloski to jeszcze bardzo ciemne krechy- grafitiwy kolor. Wyglada to ordynarnie. Moze gdyby krecha byla tam gdzie wloski, czyli gdyby na kresce byly wloski wygladaloby to lepiej ale pewnie nie ma jakiejs pewnej formy "poprawienia" tego. Pani z gabinetu upierala sie, ze tak idzie moja linia brwi a i tak juz bylo po robocie i wtedy nawet mi sie podobalo ale za duzo osob mi mowi, ze za mocno mam te krechy i w sumie gdzies po miesiacu tez mi sie przestalo podbac. Na tej stronie podam dla przykladu, mam cos takiego jak w opisach zdjec "tuz po zabiegu" http://www.izabelacytrowska.pl/brwi.html wejdzcie do Galerii i tam w Brwi, moje to gdzies tak jak zdejcie nr 5 a chcialabym cos takiegi jak zdjecie np. 12 (nie chodzi o przyklad ksztaltu tylko o moc krechy), ale pewnie to jest nie do osiagniecia wiec zdecydowalabym sie na usuniecie raczej, tylko takie bez blizn i plam. prosze dziewczyny pomozcie. (

Edytowane przez laluna123
Czas edycji: 2011-04-10 o 13:09
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując