Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-02, 17:48   #4679
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

heej ale miałam dziś ciężki poranek po wczorajszym kupiłam sobie dziś jeszcze mega ciepły dłuższy sweter, pasek i capivit total action były w pormocji w SP 2opak za 12zł nadrobię i wrzucę foty zakupów

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

ja też dziś robiłam włoski alfaparf 11.10
wyszły ok. odrost ciutke się odznacza ale przez to że kolor na długościach mi ochłodziło i pojaśniło efekt jest prawie identyczny jak po C12 z tym że tu użyłam oks 9% i mam super efekt troszkę są przyszarzałe ,ale mam nadzieje że dopłuczę się za jakieś 2 mycia i kolorek będzie biuti w każdym razie jestem zadowolona póki co
wrzucę wam foty z farbką jak mega siwo było
asiu bardzo ładnie naturalnie wyszło i jak mega równo

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Agatkoooooo a jak się czujesz w ogóle ?

Asia od Jasia super jasno

Snow pokazuj zakupki jaka tanioszka ja samą torebkę oglądałam za 129

Asia łaaał ładniutko chyba, pokażesz się z buzią

idę czytać do klubu

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Asia już oglądnęłam fotki, myślę że jest super

dzisiaj wszystkie blondaski imprezują ? miłego wieczoku kochane
za chwilkę mnie torebka kosztowała najwięcej bo 70zł ale podoba mi się mega bo jest taka prosta i porządnie wykonana tak gruba eko skórka, że moja mama myślała, że naturalna

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Snow z natura? A jak wyjdzie cieplo na odroscie? Wolalabym tego uniknac.

Asia od Jasia- pieknie wyszlo

Asiu na fotkach w albumie na zdjeciach z buzia widac lepiej- pieknie wyszlo

Kitka tak, z Londy jestem zadowolona, ale ostatnio tez nie wyszly tak jasne jak kiedys. A kurcze chce jasniejsze


Juz sama nie wiem. Moze to wina tego syossa i majirela, ktore co by nie mowic, byly znacznie ciemniejsze? No ale z drugiej strony sam odrost nie jest superjasny.
Chociaz kiedys po Londzie mialam az takie srebrzyste, jasne wlosy Chyba kupie cos z Kolestonu z poziomu 12.

Wklejam zdjecia po Kolestonie 10/16. Nie wiem jak u Was bedzie widac, ale odrosty sa w rzeczywistosci bezowe, nie zolte czy rude, a na dlugosci (malaksowalam) sa bezowo-popielate. Tak jak mowie, bez szalu

1zdj- wczoraj wieczorem z lampa
reszta zdjec- z dzisiaj, w swietle dziennym
no to nie wiem, nie ryzykuj z naturą.. ale Twój kolor jest bardzo fajny teraz serio

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witajcie Blondaski
ja już wróciłaaaam przywitałam PL w japonkach i szortach a tu taki zonk haha
ahhhh nie wiem jak ja teraz wróce do szarej codzienności, to były najlepsze wakacje EVER

ciekawa jestem co tam u Was się zmieniło przez te 2 tygodnie, ale przeczytałam, ze Agatka już po op i Caskada wróciła-witaj
czeeeeść wczasowiczko

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny wstawilam foto bluzek do albumu, pozniej do Was wpadne
śliczne obie mi się podobają

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
aaaaaa laskyyyyy robiłam pazury bo tak jak bunny wceśniej zauwarzyła były już baardzo długie oto foty oceniać prosze użyłam trzech brokatów: pomarańczowego,różowego i białego mieniącego sie na żółto i różowo,takie malinkowe jak by to bunny powiedziała
bardzo ładnie wyszły, zadbane, schludne i super kolory

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez mam nadzieje ze bede zadowolona,sa wieksze niz tamte, ale nie wielkie
No ale jak mowie, to jest operacja zanim to sie pouklada to minie kilka tygodni
oj wielkie wielkie

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bardzo ładne masz włoski

Ziemniaki ugotować, pokroić, i upiec w głębokim oleju. Efekt dokładnie taki jak mówisz, chrupiące na zewnątrz, a mięciutkie w środku
ja kocham fryty z dresingiem i dokładnie tak jak piszesz jak robię sobie sama to właśnie w ten sposób i są chrupiące z wierzchu a mieciutkie w środku
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora