Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-13, 14:35   #1076
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To ja odwrotnie. Jak coś jest czarne to mi sie od razu nie podoba.

Czarny akurat jest uniwersalny, a ja jestem straszliwą fajtłapą, jeśli chodzi o łączenie kolorów. Dlatego trzymam się czerni i dżinsu.
Czasami kupię coś kolorowego (ach, ten vintage), ale rzadko są to rzeczy noszone na codzień.
No i tańczę w kolorkach

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Gitara strasznie niekorzystnie wpływa na lakier, właśnie zdjęłam sobie płytkę lakieru z wskazującego ale cóż, takie uroki gitary

Na paznokcie same w sobie też

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Ruda
am niam niam pazurki
NIE mniam mniam. Stanowczo NIE. Przypominam o moim rzuconym obgryzaniu.
Nie mniam

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wczoraj skusiłam się na zielonego jumpka
o takiego: http://moody-gingers-stuff.blogspot....jumpy-120.html


Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

queencarrot
No mi urosla tak, ze nie mieszcze sie w spodnie z wiosny Naprawde biore sie za siebie i rezygnacja ze slodyczy to krok pierwszy.
Wlasnie nie chcialam czerwieni, bo to takie banalne i oklepane A chorobe na kwiatki mam rowniez i ja, wiec pewnie bedzie cos z kwiatkami
Powiedziałabym, że na mnie są za duże dżinsy z gimnazjum (odkryłam niedawno jakieś w szafie), ale w gimnazjum byłam pulpecikiem
Ja mam geny wielkotyłkowe, więc mogę narzekać Nigdy do chucherek nie należałam, bo nie dość, że wzrost górskiego trolla, to jeszcze waga nie taka, jak bym chciała.

Kwiatki. Przegłosowane I chcemy je zobaczyć!



Malina, jestem zakochana w tym jaszczurze z Twojej tynkowni Znaczy, w oku, bo ust bym się nie odważyła.
A w ogóle, to chyba jeszcze nie zdarzyło mi się zauważyć, że ładnaś
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.

Edytowane przez queencarrot
Czas edycji: 2011-10-13 o 14:38
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora