Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-27, 08:24   #2167
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lepsza jest anti age to bez apelacji.

mialam jeszcze do wyboru placente i latte- one sa slabsze, placenta mnie drazni zapachem wiec dobralam sobie latte...ale ta latte jest jak mocniejsza odzywka. z tym ze trzeba uwazac bo mocno proteinowa a to w nadmiarze powoduje susz na wlosach i matowienie... wiec z umiarem- powiedzmy raz w tygodniu.
ja i tak dalej bazuje na rozniastych odzywkach i myciu odzywka, jednak ida gorace dni i musze troszke pomoc wlosom i je zabezpieczyc maska regenerujaca...
a w ogole... jak pokonczylam ostatnie maski co mialam, to wiesz ze juz od ponad pol roku nie nakladalam zadnej maski az do dzis dlatego czulam juz ze tym wlosom cos wiecej sie nalezy jak odzywka z supermarketu...

no i jeszcze jedna kwestia- ilosc zuzywanego produktu.
o ile odzywki mozna nawalic na gesto- to dolce nakladam po odrobince 2 palcami powoli na kosmyki- one momentalnie robia sie sliskie i takie mięsiste i nawet odrobinke na wlosach czuc jakby bylo tego produktu nalozone duzo- sa mega wydajne! przy maskach nie ma sensu klasc na grubo, bo ciezko potem splukac a niedokladne splukanie spowoduje depozyt, wiec to czego nie chcemy.
no wlasnie zastanawialam sie nad jakos konkretna maska bo mam ta z granatem z alterry ale ona jest...no nie bardzo i jeszcze glorie mam. wiec raczej kupie ta dolce i raz w tygodniu na klaki naloze bo ida cieple dni i juz czuje ze moje wlosy oberwaly, chociazby od sauny a tak to odzywki mam dwie, czerwonego loreala i timotei z awokado intesnywna odbudowa. myslalam tez nad waxem jakims ale jak ja pomysle ze latem w cieple dni mam siedziec z jakims turbanem na glowie to najzwyczajniej mi sie nie chce

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

ale wlosy i tak masz w swietnym stanie....i ta dlugosc marze o takiej
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora