Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 09:32   #2172
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ach no i wrocilam z hurtowni ja zawsze wracam stamtad chora
zobaczylam palete farb chi- boszeee jaka piekna jakie blondy i cena za tubke 90ml 35zl az mnie lapy swierzbily bo perlowe blondy przecudowne

ale z maskami nie bylam zbyt oryginalna
jak przelookalam sklady to...zostalam przy dolce
poza tym wielkiego wyboru nie mialam, bo same litrowe pudla- a ja juz wiecej nie kupie litrowej bo potem pol oddaje sis a z mojej czesci jeszcze wyrzucam bo po terminie przeciez maski regenerujacej nie bede ciapac na leb kilka razy w tyg a zreszta ja i tak myje wlosy tylko 2x w tyg...

oblookalam nowa firme jakiej nie znalam care art i taka lipa ze az strach takiej ilosci silikonow i alkoholu to ja pierwszy raz na oczy widzialam, normalnie pol skladu!

wiec wzielam sobie jeszcze stapiza choc nie trawie jego zapachu i zbiera mnie na wymioty- trudno bede musiala sie przemoc.
wzielam oczywiscie swoja niesmiertelna anti age i latte- jako proteinowke.

no i niestety... ale zobaczylam buty zakochalam sie... i becki dla mnie 150zl poszlo... ja nie moge chodzic do sklepow, nie moge no

Załącznik 4642213Załącznik 4642214Załącznik 4642215Załącznik 4642216Załącznik 4642217
super butki
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



będzie dobrze trzymam kciuki


bo wiem co miałam wcześniej , a teraz nie mogę tego osiągnąć i to mnie wnerwia

robiłam ją jakoś dwa razy, ale to było też na takie beżowe włoski i też jakoś specjalnie nie rozjaśniła

skoro tak to poczekam i zobaczę po kilku razach a jak coś nie tak będzie to mam jeszcze arsenał farb w szafce do kombinowania szczęście że ta londa naprawde jest świetna w użyciu i nie czuje żeby włoski cierpiały przez nią i najważniejsze, że kolor na odroście jest naprawde mega jasny i czysty

tez muszę pomyśleć o jakiejś masce bo dolce się kończy i nie wiem czy znów jej nie kupie bo na mnie świetnie działa
butki boskie oddawaj
Kurcze no to nie wiem. Może i ja z Londą spróbuje.. Bo generalnie zaczynam sie irytować. Wydaje mi sie ze kondycja wlosów mi siada po Palette ostatnio, zauwazylam to po ostatnim farbowaniu i teraz juz przy spłukiwaniu odżywki czuje siano. Ale zobacze przy nastepnym farbowaniu i sie przekonam.
Znowu też a10 mi sie ociepla dośc mocno. Kurde, popiel żaden na odroscie mi nie wyjdzie, a jakos w tym cieplejszym odcieniu gryzie mi sie coś z twarzą. Już pomine fakt ze mi za jasno i czuje ze sie zlewam
Marzy mi sie ciemny blond/jasny braz coraz bardziej ale znowu blond tez mi sie podoba, i troche szkoda mi. No ale za ciepło mi sie zrobiło i ciut za jasno... Juz tak od jakiegos czasu kurcze
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej sliczna
jak pogoda u ciebie?

ej jak jest 24 stopnie to juz mozna chodzic w sandalkach i z golymi girami czy nie? bo ja nigdy nie wiem i nie chce zeby sie ludzie dziwacznie gapili
jutro 27 ma byc...
z innej strony to pierwsze dni prawdziwego ciepla no i jest poczatek maja dopiero
jakie macie zdanie?
czy bezpieczniej cienkie rajtki i czolenka?
Bunny ja bym postawiła na czółenka i rajtki z tego względu że to 25 stopni nie jest jeszcze taką prawdziwą letnią temperaturą a bardziej wiosenną... czuć jeszcze troche chłodu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora