Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 20:18   #912
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
w kwestii rusków, to ja wam powiem, że mnie od początku zainteresowały jak korah je "pokazała", zobaczyłam je u nas w mydlarni, poczytałam składy, obwąchałam i parę rzeczy mi mocno wpadło w oko (właśnie maski, sera do japy), ale musiałam podenkowac trochę

Pamiętam że dziewczyny wklejały też jakiś linki do blogów i kwc zresztą też fajnymi o nich opiniami.

Teraz mam ochotę na maskę tylko właśnie waham się między drożdżową a łopianową (znaczy generalnie chrapkę mam na więcej rzeczy, ale po kolei...)
Ja podszepnę: weź drożdżową. Podobno łopianowa niezbyt ładnie pachnie.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
melya w ogóle zapomniałam-mega szacun dla ciebie za twoje zestawienia i risercze jesteś wielka dziękujemy

a ja sfinalizowałam swoje zamówienie w lawendowej farmie (robiłam je n razty co by załapać się na okazje i mleczną drogę). Wzięłam:
nagietkowego bobasa, Kleopatrę (oba z okazyjnych), białą różę, maślankę avocado, kremową śmietankę i próbne grapefruit i marokańskie orzeźwienie (oba dla małża do japy)
Dziękuję.

Ja też planowałam w tym miesiącu złożyć zamówienie na LF, ale Kalina mnie spłukała. Już kolejny raz tak to odkładam.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora