Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-11, 21:06   #3383
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza przesyłeczka z S.

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja też używam gąbeczki RT i u mnie się bardzo dobrze sprawdza. Jedyny minus to materiał, z jakiego jest wykonana - nawet po praniu wygląda na brudną, poza tym podziobałam ją paznokciami i jest troszkę dziurawa
U mnie jest to samo
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn z Katowic i okolic Na centrum Katowic, koło galerii Katowickiej otworzyła się drogeria "Drogerie Polskie" gdzie możecie dostać kosmetyki m.in. Makeup Revolution, pędzle Hakuro, balsamy do ust EOS i wiele innych rzeczy, które możemy zazwyczaj dostać tylko w internecie Ceny bajeczne, outletowe Dziś wlazłam i przepadłam Wprawdzie nic nie kupiłam, bo nic w tym momencie nie potrzebuję, ale wiem na pewno, że będę się tam zaopatrzać w moją ulubioną maskę mleczną z Kallosa do włosów. W innych punktach (m.in w outlecie kosmetycznym z naprzeciwka) można ją kupić za 14,99 zł, a w DP widziałam ją dziś za 8 zł, więc różnica duża Super, że taką drogerię otworzyli, na pewno będą mieli popyt, bo w internecie ceny są takie same, ale za wysyłkę płacić trzeba. A tu macie od razu i bez opłaty za dostawę. Super sprawa
Dzisiaj tam byłam i wyszłam z pędzlem Hakuro Kallosy mnie kusiły, ale nie wiem, który wybrać.

Najbardziej jednak rozwaliła mnie osoba przebrana za czerwoną szminkę - taka tam maskotka drogerii
neath jest offline Zgłoś do moderatora