Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-03, 22:03   #3760
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako witaj gronie cosmelanomaniaczek Nigdzie z tą maską nie łaź tylko weź sobie koszyk jaj do wysiadywania to jeszcze jakaś korzyść będzie
Na znak solidarności z tobą nasmarowałam się cos i przybiegłam zobaczyć jak sie miewasz.
Ja swoją rodzinę przygotowałam na to,że będę mieć masakrę na twarzy i zanim cos zaczął działać nasłuchalam się pytań bo oni szybko chcieli ją zobaczyć


A ja się dzisiaj wyfluidowałam a potem wydawało mi się u fryzjera,że widzę plamy ale chrzanię to ......
Megi jaj w domu nie ma Kremy tylko zamiast jaj i mazidłowe buteleczki.
Co Ci fryzjer zrobił?

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Iv ja myłam buźke od pierwszegfo dnia olejkiem waniliowym. nbył najleopszy, napradwe nie podraznuia wogóle. Wręcz łagodził dolegliwosci.
A wogóle to ciesze sie bardzo ze nałożyłaś wreszcie maske, zobaczysz nie bedziesz żałować. Wiem, że potem, rumień, łuszczenie, ale uwierz mi nijak sie to ma do tych cholernych przebarwień. Ja nie żałuję niczego, ani przez chwilę. Żałuje że wczesniej nie dowiedziałam sie o cosmelanie.
Ivka ja ty mozesz spać w stanie takiego podniecenia co ? Powiem ci że lekarka moja była zaskoczona jak jej powiedziałam ze nie ide spać. Jak ci ta maska wyschnie i zrobi sie taka skorupka to możesz sie położyć na wznak wysoko na poduchach. Ale tak sobie teraz myślę też że nie bedzie takiej potrzeby bo ty masz trzymać do pierwszej w nocy. Ja to co innego, trzymałam do 5 rano dlatego sie położyłam. Jak potrafisz spać na siedząco to mozesz sie kłaść już teraz
Wiesz mnie po nalożeniu maski to nic nie piekło tylko swędziało od czasu do czasu, nawet tego nie skojarzyłam od razu z tą maską, tylko byłam zła że mnie pyszczysko swędzi akurat wtedy gdy sie drapać nie moge.
A ja plam nie widzę dziś ani wczoraj. Może rzeczywisćie mi sie w głowiemiesza. Sama juz nie wiem. A moze bardziej są wyraźne w słoneczny dzień, a w pochmurny mniej.
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Iv polazła z maską spać
Spać nie poszłam Tylko czemu jak nie mogę iść spać, to pieruńsko mi się chce? To chyba psychika. Zakazany owoc.

Szczypać nic mnie nie szczypie. Tak sobie myślę, że może dołożę jeszcze godzinkę czyli razem 10? Na zestawie pisze (jest napisane) od 8-12 godzin.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora