Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym Was leczą na PCO???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-29, 16:49   #4
Haneczka
Raczkowanie
 
Avatar Haneczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 146
Dot.: Czym Was leczą na PCO???

u mnie też się Duphaston przewinął ale tylko raz na wywołanie.Normalnie szału można dostać-hurtem Diane35 innych leków nie ma czy jak?ja jeszcze prócz Diane brałam Yasminelle i Yasmin,ale ciekawa jestem czy jakieś inne leki są nie tylko antykoncepcyjne-bo nie dość,że mam dupsko jak szafa to po co jeszcze to brać?na antykoncepcji hormonalnej mi nie zależy-chcę się sadełka pozbyć i wreszcie mieć cerę i włosy ok,rozumiem,że gdybym miała 15 lat to co innego,ale zwariować można-codziennie jakaś nowa niespodzianka na twarzy,a włosy jak w banku trzeba myć codziennie.
Jeden lekarz-bardzo dobry ginekolog powiedział,że jeśli ktoś z PCO nie chce mieć więcej dzieci to jak najbardziej są inne metody leczenia niż antykoncepcyjne środki doustne,nawet sobie wkładkę założyłam specjalnie,ale niestety dostanie się do tego lekarza graniczy z cudem-mimo ceny 150zł za wizytę są tam dzikie tłumy,a nie przyjmuje na zapisy,przy czym pierwszeństwo mają babki w ciąży-więc jeśli zjawi się kilka pań w odmiennym stanie-załapanie się na wizytę odpada
Haneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując