Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja skórek - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-01-23, 20:45   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: PAZNOKCIE I SKÓRA WOKÓŁ NICH

Dolly85 napisał(a):
> Jak mam uratować skórę wokół paznokci, ponieważ mam pozadzierane skórki i jak wycinam to pogarszam sytuacje [img]icons/icon9.gif[/img]

Spróbuj kąpieli w oliwie z oliwek - oliwa ma być podgrzana ale nie gorąca, dodaj do niej wit. A+E w kroplach , pomocz dłonie w tej oliwie (ok. 10- 15 min.), zrób masaż dookoła wału paznokciowego. Poza tym powinnaś stosować regularnie oliwkę do pielęgnacji skórek lub krem do skórek - dziwne ,że kosmetyczka u której byłaś nie poleciła Ci odpowiednich kosmetyków.


> Co mam robić aby paznokcie mi się nie rozdwajały i nie łamały???

Tu potrzebna jest cała kuracja (suplementacja wewnętrzna - witaminy , minerały - mnóstwo preparatów wzmacniajacych paznokcie znajdziesz w aptekach) oraz kuracja zewnętrzna - odżywki wzmacniające paznokcie (ja polecam program Nail Tek - do kupienia tylko w autoryzowanych gabinetach , tam gdzie kosmetyczka ma odpowiednią wiedzę o tych produktach)
> Bym chciała mieć długie paznokcie, ale jak zapuszczam je to mi się rozdwajają i musze je obciąć.

Dopóki nie wzmocnisz paznokci nie zapuszczaj je na długie , nie będzie efektu gdy jeden paznokieć będziesz miała krótszy inne dłuższe.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując