Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-28, 17:12   #4
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

No nieźle, a co do Krakowskiej to poszłam tam raz, jedna osoba byla obcinana, jedna osoba siedziała na sofie (czekała na solarium), więc ja siadłam a nagle obok fryzjerki wyrasta jakieś opalony gostek, ona do niego "ja nie wiem po co ta pani tutaj czeka" - pierwszy minus dla nich. Potem łaskawie do mnie podszedł i powiedzial że o 17 mają koka i nic więcej nie zrobią, no to zapisał mnie na sobote, pyta o nazwisko, ja podaję a on nie umiał zapisać :/ to mówię że mu przeliteruję, na to ja "eL" a on pisze "el" normalnie prawie z sofy spadłam. Na koniec dał mi karnecik oczywiście nie nowy tylko wypełniony już przez kogoś :/ Po takiej "obsłudze" klienta nie chciałam powierzyć im swoich włosów

Dobre opinie ma zakład Regina (w Katowicach koło Sphinksa), koleżanki obcinają sięu Pani Kasi i płacą 50 pare złotych. Ja o żadnym fryzjerze w Siemianowicach nie słyszałam dobrej opniii.

Do Marcela już nie chodzę bo nawet grzywkę mi krzywo obcięli, a raz mi wodogłowie zrobili na głowie. Evolution w Bytkowie również nie polecam, drogo i jedyne co usłyszysz od fryzjerki "to jak tniemy?", raczej nie doradzają a mnie fryzjerka obcinała niemal z grobową miną

Co do image to jak poprosiłam o doradzenie to dostałam 3 katalogi z fryzurami

1. Fryzury na ślub
2. Fryzury męskie
3. Fryzury dla dzieci

Ostatecznie bez modelowania skasowano mnie na 33 zł za podcięcie włosów i lekkie wycieniowanie
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując