Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Frezarka - ceny, opinie, frezy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 13:16   #882
AAAgnieszka.M
Raczkowanie
 
Avatar AAAgnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 49
GG do AAAgnieszka.M Send a message via Skype™ to AAAgnieszka.M
Dot.: frezarka do paznokci

Pochłaniacz i frezarka w jednym stanie się problemem kiedy jedna z tych rzeczy wysiądzie i wtedy oddając do naprawy pozbywasz się obu. Przeszłam dwie tanie frezarki (koszt ok 400zł) i nie warto każdą wykończyłam w 1/2 roku, postanowiłam zainwestować w Promed 2520 , jak dla mnie rewelacja 2 lata pracy i żadnych kłopotów.Wiem że droga ale coś za coś...Co do pochłaniacza przetestowałam 3 i najlepszy w moim przypadku okazał się 3 wiatraczkowy taki jak ten
http://allegro.pl/pochlaniacz-pylu-n...203803901.html
Oczywiście , bardzo ważna jest moc (zarówno frezarki jak i pochłaniacz) ale ważne jest też wykonanie ,aby pochłaniacz np po 1/2 roku się wam nie rozkleił , a rączka we frezarce nie popękała. Wszystko tak naprawdę zależy od tego ile macie pracy i jak często będziecie to używać.
Faktem też jest, że czasem warto zacząć od tańszej frezarki aby np przekonać się czy faktycznie będziemy ją często używać , czy sprawdzi się w naszej pracy albo czy nasze klientki ja "zaakceptują".
Co do pochłaniacz uważam ,że każda powinna go mieć ,a czy z jednym czy trzema wiatraczkami to już sprawa indywidualna.
AAAgnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując