Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 12:15   #1358
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Fishy279 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam takie pytanie... Otóż długo farbowałam włosy farbą na poziomie 9 i uznałam, że potrzebuję odmiany. W związku z tym zafarbowałam włosy 7 dialight z 2,7%. I tak jak sama farba jest rewelacyjna, tak bardzo słabo się wypłukuje. Chcę wrócić do 9 i nie wiem, czy czekać jeszcze aż się wypłucze, użyc dekoloryzatora, czy po prostu 9 z wysokim oksydantem...
Ma któraś z Was doświadczenia z tym, czy farba z 2,7% może się wypłukać do końca? Generalnie na rozjaśnianych włosach powinna zmywać się w mgnieniu oka, ale chyba przez to, że była to ta koloryzacja kwasowa jest trochę inaczej...
Po pierwsze poziom koloryzacji 7 jest dużo trwalszy niż 9, (włosy rozjaśniane) używając oxy 2.7% już ich nie rozjaśniałaś jedynie wzmocniłaś kolor na danym poziomem, dlatego kolor lepiej się trzyma. Na twoim miejscu poczekała bym 4 tygodnie w tym czasie farba powinna wypłukać się ostatecznie i wtedy powrócić do farbowania poziomem 9. Dekoloryzacja nawet najbardziej dobrze wykonana podniszczy ci włosy. Między czasie spróbuj olejowac włosy olejem kokosowym który bardzo fajnie wypłukuje kolor a jednocześnie regeneruje włosy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-06-03 o 12:19
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując