Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 14:14   #2052
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Ja nigdy zbyt dużych piersi nie miałam (małe C), w trakcie ciąży i karmienia urosły o jeden rozmiar a po karmieniu przeskoczyłam na (duże B). I z takimi mi wygodnie.

aniyam

Ta druga próba, pewnie z niedowierzania.

Cato
Ja używam solo.
Kiedyś próbowałam bawić się w mieszanie z kwasem hialuronowym i jedne z drugimi, ale u mnie się to nie sprawdza. Z kwasem to, że się tak wyrażę smarki powychodziły i ciężko takiego gluta było nałożyć sobie na twarz. A mieszając trudno mi było wykończyć olejki przed czasem a i więcej z tym zachodu było a ja tego zachodu jesli mogę wolę sobie oszczędzić.
Najczęściej robiłam/ robię tak:
- nakładam pojedyńczy olejek na twarz na noc (jakiś taki bardziej odżywczy), ale nie na każdą, haha
- pod maski algowe
- mieszam z glinkami
- wmasowuje w skórki, paznokcie i dłonie ( ale nie, że specjalnie, tylko tą nadwyżką, haha)
- rano na 10-15 minut (te lżejsze), a potem odciskam nadmiar chusteczką i ... na pohybel.
Do ciała tudzież włosów, bardzo rzadko.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora