Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-13, 10:05   #2066
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię: u większości kobiet senność mija po 3 miesiącach u mnie niestety trwa do 9 i nie zanosi się na poprawę.

Ja teraz jak cokolwiek mam sobie kupić (tak naprawdę zbędnego) to od razu przeliczam ile bym za to ładnych rzeczy mogła kupić Maluszkowi) Poza tym regularne wizyty u lekarzy i pieniądze jakie tam zostawiam nie pozostawiają złudzeń co do zakupów pierdołek(

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

aaaa odpisała mi dziewczyna, która kupiła terracottę z allegro i podała, że ma na niej kod 8 Q01.

Mówi, że ma oryginalną z douglasa i ta, jej zdaniem, ma więcej drobinek. Poza tym niepokoi ją opakowanie (dziadowskie i lipne). Mówi, że sam puder pachnie tak samo jak jej pełnowymiarowa terracotta ale sam plastik już śmierdzi.
Nie ma pewności co do oryginalności.

Kurde to powiedzcie mi dlaczego ta kobitka wystawiła sprzedającemu pozytywa??:/
ale to chyba jest inny puderek niz terracotta ta duza ze sklepu ta mala to taki rozobrazer i one maja ponoc duzo drobinek i ogolnie maja taka mala wielkosc tak mi sie wydaje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora