Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co oznacza taki tatuaż?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-10, 10:03   #17
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Odp: Dot.: Co oznacza taki tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Bo ich nie zasłonisz? No chyba ze jesteś muzułmanką.
Ale tu mowa o glebszym sensie tatuazu, a nie przemysleniu tego co sie chce wydziarac i gdzie
Jak walne sobie serduszko na czole to dla osob postronnych nie ma znaczenia czy to serduszko ma jakis glebszy sens czy jest po prostu serduszkiem.





Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dlatego, że tatuaże na twarzy nie są raczej akceptowane w naszym społeczeństwie. O ile rękę , nogę czy brzuch można w razie czego zasłonić to raczej z twarzą jest ciężko. Także usunąć z twarzy tatuaż to pewnie nic przyjemnego, a jeżeli usniesz tatuaż np. z pleców, to w sumie mało kiedy ktoś zobaczy blizny. Tak, więc wg mnie decydując się na tatuaż na twarzy trzeba naprawdę mieć dobry powód
Jw.
Nie wiem co ma sens tatuazu i jego znaczenie do tego czy mozna go zakryc czy nie.

Ja bym sobie w miejscu, ktorego nie zakryje tatuazu nie zrobila, ale to dlatego, ze moje plany zawodowe poszlyby sie miziac.
Ale nie ma to nic wspolnego z glebszym sensem tatuazu.
Otoczenie, ktorego oceny sie tak boicie ma w nosie to czy tatuaz ma dla was glebszy sens czy nie. Dlatego nie rozumiem dlaczego akurat te na twarzy musza miec sens, a te inne nie

Ja traktuje tatuaz jako ozdobe, bizuterie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując