Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 00:01   #2428
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Pozwole sobie dać głos jako kolejna Truskawkomaniaczka. Zamawiałam dużo i namiętnie, ale zdarzyła mi się bardzo przykra sytuacja, a to co potoczyło się dalej...
Może tak w skrócie, na 20 paczek nigdy nie została żadna zatrzymana do opłat. W jednej miałam dostać błyszczyk gratis i właśnie tą paczkę mi zatrzymali. Po wysłaniu dokumentów otrzymałam swoją upragnioną paczkę - okradzioną!!! Bez błyszczyka gratisowego i co najważniejsze - bez wszystkich dokumentów w środku z Truskawy! Żadnego pisma w środku! Wszystko wyjęli z oczywistych względów, żeby nie było śladu po moim błyszczyku
Zadzwoniłam, zrobiłam karczemną awanturę, po czym usłyszałam, że i tak im tego nie udowodnię, a jak napiszę skargę to oni zażadają opłaty za wszystkie pozostałe paczki, bo w fali wściekłości powiedziałam, że to nie moja pierwsza...
Chyba zostałam wciągnięta na jakąś listę (jeśli taka w ogóle istnieje ), bo odtąd każda paczka jest zatrzymywana Jak nigdy
Dobrze, że narazie wyczerpałam limit na karcie, bo pewnie znów bym się na coś skusiła, ale teraz już na jakiś inny adres kogoś z rodziny, bo mam już dość tych opłat.
Miałyście kiedyś podobną sytuację?

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
pogrywają sobie, pisałabym jednak do Naczelnika UC ze szczególnym uwzględnieniem tej groźby... Co znaczy naliczą za pozostałe- te sprawy sa zakończone, będą działali wstecz?? Odebrane i możesz mieć ich w nosie.
o matko!! ja tez bym pisala do naczelnika, koniecznie podajac nazwisko osoby, z ktora rozmawialas (jesli podal)!!! co za chamstwo!!

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Odtruskawiłam sie chyba bo nic mnie nie skusiło z promocji. Tż wybrał sobie perfumy jakie chce na urodziny i co nie kupie ich na tru bo na iperfumach są tańsze.........
Madziu, co to za stronka z perfumkami o ktorej piszesz?? polska? dochodzi wszystko bez problemu??


dimitko, cudny avatar!! sliczna masz buzke
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora