Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stażysta w firmie jest nikim? Gdzie jest moje miejsce?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-04, 17:17   #13
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Stażysta w firmie jest nikim? Gdzie jest moje miejsce?

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;44016645]

Chodzi pewnie o to, że oni nie chcą się integrować, bo jak skończy się staż, to przyjdzie nowa stażystka, i musieliby integrację zaczynać od nowa. Jeżeli jesteś którąś stażystką z kolei, to też już są trochę pewnie zmęczeni i znudzeni nowymi twarzami.

A dlaczego miałabyś się składać na prezent dla zupełnie obcej osoby? To by byo niezręczne poprosić cię o składkę.
[/QUOTE]

A jaki to rodzaj stazu?
Nie jest teraz tak, ze po stazu trzeba osobe przynajmniej na jakis czas zatrudnic?

Moim zdaniem podejscie jednak jest troche dziwne. Fakt, jestescie wszyscy dorosli i nikt nie bedzie cie nianczyl, ale taka totalna olewka tez fajna nie jest. Bardzo zle bym sie czula na twoim miejscu
Jak sama pracowalam to staralam sie jak najbardziej pomoc 'nowym', bo wiem, jak ciezko jest czasem na poczatku. Sama tez lubie byc 'wprowadzana' w prace, bo czesto rzeczy, ktore po miesiacu czy dwoch sa oczywiste-po tygodniu sa nie do ogarniecia.
Ty jestes juz tam dosc dlugo, nie pare dni, dziwi mnie, ze nadal cie tak traktuja. Dlatego moze po prostu pogadaj z kims, kto wydaje sie zyczliwy o tym, ze chcialabys pojsc na to wieksze spotkanie, zapoznac sie blizej z pozostalymi i troche zintegrowac. Moze poczujesz sie pewniej. No i idz tam, oczywiscie. Trzymam kciuki zeby po tym bylo lepiej
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując