Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wstydzę się swojego domu przed chłopakiem...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-03, 13:49   #10
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Wstydzę się swojego domu przed chłopakiem...

Po Twoim poście wnioskuję, że jesteś bardzo mądrą dziewczyną i gdybyś powiedziała swojemu chłopakowi wszystko to, co napisałaś tutaj na pewno by zrozumiał.
Znam podobny związek, moja koleżanka z gimnazjum mieszka w czymś co praktycznie przypomina chlewik, na prawdę. W domu mają tylko posadzkę, w korytarzu za kotarą (kawałkiem materiału) stoi brudna wanna, w której oni chyba się kąpią, na łóżkach brudne pościele, dodatkowo w kuchni stoi łóżko (kiedyś jak poszłam zanieść jej książki w tym łóżku i pościeli leżał koszyk z ziemniakami), a co najgorsze jej rodzice-rolnicy nie zmieniają ubrań od chlewa i siedzą w nich w domu, dlatego też, pachnie tam jak pachnie:/ ale nie chodzi mi o to, żeby ich tu obrażać tylko chcę Ci powiedzieć, że ta właśnie koleżanka ma chłopaka z normalnego domu, jego rodzice właśnie skończyli budowę i mieszkają w nowym, czystym domu. Mimo to Ona odważyła się zaprosić Go do domu, co w ogóle nie wpłynęło na relację w ich związku. Fakt faktem częściej przebywają u Niego ale czasem też widzę, że są tutaj tzn. u tej koleżanki.
Mam nadzieję, że też jakoś z tej sytuacji wybrniesz, tak jak ta właśnie dziewczyna
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując