Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-27, 14:03   #4595
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Aa lila róż, możliwe. Nigdy nie próbowałam tego koloru, ale mam podobne przeczucia. W pomadce w tych klimatach wyglądam jak królowa afryki (ja mam ciemniejszą karnację).

Dla pewności, możesz wstawić kolor jaki masz na myśli?
Taki? http://hopla24.pl/1478-thickbox_defa...-roz-50-ml.jpg
Tja, może być wersja taka, albo trochę ciemniejsza, działa tak samo. Mam taki szal, nosze go zimą, w sumie fajnie działa, bo jak twarz wydaje się żółciejsza to jest mniej czerwona Ale jako szminka robi raczej efekt solary z lat 90-tych.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja znam TW, która nosi najbardziej stonowane kolory ze swojej palety i jak pomalowała sobie usta transparentną, czereśniową szminką uznała, że wygląda na łatwą i starą a wygląda naturalnie i bdb, bo jest TW.. po prostu taką ma osobowość więc i preferencje albo widzimisie Chociaż myślę, że w kwestiach kolorystycznych też mota trochę Kibbe czy esencje (jakkolwiek to nazwać). Jedna znajoma TW jest gaminem i faktycznie służą jej jasne usta i mocno podkreślone oczy, z kolei druga jest DC i ładnie jej w czerwonych szminkach, wygląda w nich na elegancką i stylową. G może wyglądać tanio / wulgarnie (jak "dziecinka" w czerwonej szmince ). Także zimy bez domieszki dramatic mogą nie być chętne do noszenia się w kolorach "w pełnej mocy" w swojej palecie, bo to im nie służy
^O to, to.



Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nie wiem, sama byłabym ciekawa wyników takich badań, oczywiście pod warunkiem, że miałyby jakieś ręce i nogi W końcu impulsywne i dynamiczne mogą zarówno Polki jak i Azjatki czy Kubanki, z tym, że impulsywność tych dwóch pierwszych łagodzą względy kulturowe i nie mają one takiej siły wyrazu jak południowe temperamenty.
Też tak myślę.

Imho w odbiorze innych, szczególnie osób, które mało znamy, nie jesteśmy obiektywni i rzutujemy na nich swoje widzimisię, dlatego Gamine są odbierane jako słodsze, Dramatiki jako bardziej groźne itp. a wcale nie muszą takie być z charakteru. Na tej zasadzie mogą też działać typy kolorystyczne np. wiosny mogą robić wrażenie bardziej młodzieńcze itp.

Akurat w przypadku TW często sprawdzają się jasne usta, chyba ze wszystkich zim najlepiej się to sprawdza na nich. Chociaż na pewno rysy twarzy też mają znaczenie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora