Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-19, 22:47   #2955
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
1. hahah wiesz co, ja nie wiem jak i kiedy to się stało, ale do niedawna najchętniej goliłabym nogi co 2 godziny, a teraz chętnie zapuszczam () włosy, pod pretekstem odpalenia depilatora ;d (czego i tak nie robię bo ból mnie przytłacza)
myślicie, że z wiekiem mniej dbamy o siebie? :p
mysle że z wiekiem, mamy coraz mniej czasu.

Albo w sumie masz racje. Mniej dbamy, ja to z lenistwa. Jak w ostatnim czasie siedzialam w domu, wiecie dzien lenia, w dresie, bez makijazu, i tak sobie pomyslalam, jak łatwo sie zapuscić to straaaaaaaaaaaszne! mialam caly dzien i mysle a pomaluje sobie paznokcie.Albo nie, nie chce mi sie

chociaz powiem szczerze, ze jak sie ma faceta, to tez troche motywuje


---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
dziewczyny! czy jest jakiś wymóg co do długości sukienki do kościoła i na wesele? wiecie, ja raczej pieprze konwenanse :P ale mam zamiłowanie do mini, a nogi w szpilkach mam dość długie, także nie chcę wywołać jakiegoś oburzenia i nerwów Państwa Młodych :P
jak klina od rajtow nie widac to jest ok

widzialam taka laske na sylwestra!
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora