Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 16:38   #1768
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
olkie ten korektor ma dobre krycie, ale trwalosc taka sobie, troche wlazi w zalamania, ale to tez zalozy ile nalozysz, mi w sumie prawie każdy włazi :P Myślę, że warto spróbować, zwłaszcza, że mozesz spytać na wątku o bb, to może go rozbiorą, i nie musisz od razu kupować opakowania (:

Jeśli chodzi o aussie perk me up edm to jest to rozświetlenie, nie ma tam żadnych wiekszych drobinek, ale jego trzeba nalozyc tylko odrobine bo to typowy rozswietlacz (: Ale krycie dobre.
noo mi zalezy chyba bardziej jednak na skladzie korektora. co z tego ze bedzie super kryl itd jak bedzie sukcesywnie mi niszczyl skore pod oczamidlatego postawilam na bbcream a aussie potrzebne by mi bylo tylko do delikatnego rozswietlenia - nie chce grubej watsrwy nakladac tylko omiesc delikatnie nalozony bb cream by po 1 utrwalic korektor i by rozswietlic mam nadzieje ze aussie bedzie godnym nastepca obecnego proszku bb zamowilam teraz musze poszukac probek aussie ;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując