Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-10, 12:45   #1851
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dagmara1988 Pokaż wiadomość
witam wszystkich.
A wiec- rano myje twarz mydlem clinique do skory suchej i mieszanej, sryskuje woda termalna i nakladam nawilzajacy krem Roć. po powrocie z zajec zmywam twarz mleczkiem z vichy nawilazjacym. a na noc przecieram plynem micelarnym i nakladam Vichy normaderm nuit, niestety ten krem to niewypal, naprawde nie zmniejsza porow.
licze na jakas odpowiedz. z gory dziekuje i pozdrawiam
Ja sie jakos nie przekonalam do kosmetykow przeznaczonych stricte do roznych rodzajow cer.. mam cere tlusta odwodniona i kupowalam kiedys kosmetyki dla tłuszczów i mieszańców.. ale to bylo jak sie okazalo masakryczne.. wiecej krost, wieksze wydzielanie sebum..

Ja ze swojej strony polecam Biodermę Sensibio H2O.

No i moze lepiej wyprobowac apteczne specyfiki, niedrogie, bo czesto.. BA, nawet bardzo czesto okazuje sie ze te drogie sa przereklamowane.

Czasami lepsza jest maseczka jakas domowej roboty niz np. kupne. Serio. Kupilam kiedys glinkę Argiletz bo tak jest zachwalana a u mnie zadnych rezultatow.. za to jestem mega zadowolona z maseczki jogurtowej z kapka ocetu jablkowego i kapka miodu - nawilza mnie od razu i ogolnie tak przyjemnie jest po
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora