Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TYLKO Internet czy AŻ Internet?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 19:06   #42
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: TYLKO Internet czy AŻ Internet?

Kiedyś internet był tylko źródłem informacji i sposobem na utrzymanie kontaktu ze znajomymi, którzy wyemigrowali do USA czy innej zagramanicy...tak też było na początku z wizażem. Z czasem, sama nie wiem w sumie kiedy, zaczęłam kojarzyć niektóre nicki, wczuwać się w niektóre historie, cieszyć się jak udało się komuś pomóc, smucić się i pocieszać w wątkach o smutnej tematyce...
Łapię się dość często na tym, że jak nie widzę któregoś znanego mi nicka przez dłuższy czas, to zastanawiam się co się stało, że wizażanka/wizażanek przestała/przestał się udzielać. Nie znam żadnej z wizażanek (a przynajmniej tak mi się wydaje ), ale interesuję się ich losem i jeśli trzeba to staram się pomóc.

Prowadzę dość intensywne życie towarzyskie w realu, ale nie przeszkadza mi to w posiadaniu swoich sympatii i antypatii na wizażu.

"Intymnie" jest dość specyficzne, panuje tutaj atmosfera przytulnej knajpy i stołów pełnych bab dyskutujących na różne tematy i bardzo często zapominam, że jest to forum publiczne...

Parę razy wygadałam się tutaj, parę razy mnie się wygadywano - nie żałuję ja, moje rozmówczynie mam nadzieję również.

Jak się siedzi tutaj dłuższy czas, to się po prostu wsiąka i, przynajmniej mnie, chęć podzielenia się życiową sytuacją, szukanie wsparcia na tym forum, wydaje się całkiem normalnym odruchem.

Są tu wątki pełne wsparcia dla osób, które straciły kogoś bliskiego, dla dziewczyn, które zostały same w chorobie, jest wątek rozstaniowy, toczy się tu normalne życie.

Wydaje mi się, że "intymnie" zostało właśnie po to stworzone - żeby osoby, które chcą, mogły dzielić się swoimi intymnymi sprawami.

W końcu, nikt nikogo nie zmusza do czytania ani do wypowiedzi
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora