Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadające włosy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 20:41   #1198
mari9090
Raczkowanie
 
Avatar mari9090
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ogródeczek
Wiadomości: 366
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
Mi włosy ostatnio lecą na potęgę. Trwa to już miesiąc. Zawsze miałam z tym problem, ale w listopadzie wpadłam we włosomaniactwo i włosy całkowicie przestały wypadać.
Przez zimę był spokój, ale teraz nawrót :/ Chce mi się płakać, bo udało mi się wyhodować gęste włosy, ale już nie ma 1/3. Najgorzej jest podczas mycia Już nie mam pomysłu co robić. Zaczęłam pić witaminy, chcę znów wrócić do wcierki z Czarnej Rzepy, bo wydaje mi się, że ostatnio właśnie ona mi pomogła. Pielęgnacji włosów nie zmieniłam. Kupiłam kozieradkę, gdyby nie jej zapach, wcierałabym i dwa razy dziennie, ale myję włosy co dwa dni i ciężko chodzić z takim rosołem do pracy...
Idę też w tygodniu zrobić badania krwi. Jestem załamana

Wiem, że to może być wypadanie związane z przesileniem wiosennym, ale żeby aż tak?? Widzę gołym okiem, że włosów jest znacznie mniej, boję się, że zostaną mi piórka ;(

Jakie witaminy/minerały polecacie??

Dodam, że ostatnio przez 2 miesiące piłam skrzypokrzywę, włosy rosły na niej jak szalone, ale i tak zaczęły wypadać, więc odstawiłam.
Ja polecam ha-pantoten optimum+ odpowiednia dieta..ostatnio bardzo często jem warzywa zwłaszcza rzodkiewke/ sałatę, jogurty naturalne.. i chyba moje włosy to lubią..też wypadają...ale już nie an taką potęgę..
mari9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując