Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 14:46   #1108
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
czy istnieją jakieś typy pośrednie między chłodnymi a ciepłymi? podejrzewam że właśnie takim jestem
dobrze wyglądam w złotej i srebrnej biżuterii - w złotej moja skóra ma ładny beżowy połysk, w kolorze kości słoniowej, a w srebrnej wyglądam bardziej elegancko i "szlachetnie".

moim ulubionym kolorem jest niebieski i jego wszelkie odcienie; lubię zwłaszcza ciemny granat i świetnie wyglądam w chłodnym intensywnym granacie, ale też turkusowym i morskiej zieleni.

zawsze myślałam że jestem chłodnym typem, więc nagromadziłam szafę pełną chłodnych i neutralnych kolorów. ale mam jedną sukienkę w kolorze lekko przygaszonego pomarańczu. w której wyglądam świetnie - co ciekawe, ta sama sukienka, ale w kolorze czarnym, strasznie mnie przytłaczała i postarzała.

ciepły typ zawsze odrzucałam, bo przerażają mnie te intensywne nasycone kolory. poza tym w ciepłym makijażu typu np. miedziane cienie wyglądam źle. zastanawiam się teraz nad jasną wiosną i chlodnym latem, ale wydaje mi się, że żaden typ nie pasuje do mnie w 100% kolory jasnej wiosny wydają mi się zbyt czyste i intensywne, poza tym mam żółtobeżowy odcień skóry i nie wiem czy w tych brązach i zieleniach nie będę wyglądać na chorą. a znowu w niektórych kolorach chłodnego lata wyglądam zbyt szaroburo...
Jasne. Na 12 typów tylko cztery są czysto ciepłe lub chłodne. Osiem jest raczej zbliżonych do neutralności.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora