Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-15, 07:56   #4947
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
korzystałam z wyszukiwarki i jest tu straszny przesyt informacji i naprawdę ciężko to ogarnąć.. pojawiają sie jakieś informacje, ale naprawdę byłoby fajnie zrobić taki spis..

ja z tego co kojarzę, to oryginały mają:

dominika-wrobel2
bebe_40
NeVada0812
i chyba georgina72

proszę mnie poprawić, jesli się mylę..
tylko kiedyś była rozmowa o bebe_40, nie wiadomo czy ma oryginały.

Co do Paa-tal...jakiś czas temu była dość gorąca dyskusja na ten temat, wypowiadał się sam zainteresowany, zarzucano mu, że wystawia faktury na mix kosmetyki, co nie wygląda dobrze. Ale nie oszukujmy się. Ja wiem, że wyprodukowanie pigmentu to śmieszne pieniądze, płaci się za dystrubucję i markę, ale nie ma co wyobrażać sobie, że można kupić oryginalny pigment za naście złotych...to znaczy ja już w to nie wierzę Jak kiedyś pojadę do USA to pewnie zrobię zakupy w jakimś sklepie dyskontowym i może wtedy uwierzę. Ale póki co, jestem bardzo sceptyczna.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Co do rozbijania watków - podpisuję się pod Martą!zaraz 5000przekroczymi i i tak będzie nowy. Lepiej żeby mod albo zakładający watek powypisywał wsio i powrzucał linki (Enkore, link do watku z depotowaniem itp...)
hit z allegro mnie rozwalił. Nie mam słów... a raczej mam... same brzydkie...

bebe_40 to nie do końca jestem przekonana, dziewczyny poprawcie jeśli się mylę...
Reszta na bank OK z georginą72 włącznie bo sama od niej zamawiam ().
Dzięki
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora