Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prośba (desperacka ;)) do Agi BJ i Pomadki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-15, 19:17   #27
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Prośba (desperacka ;)) do Agi BJ i Pomadki

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
OK., będę oczekiwać jakiegoś malunku.
Proszę bardzo.
To malunek z piątku, specjalnie zrobiłam go nie uwzględniając Twoich rad, żebyś zobaczyła moje wcześniejsze (nie)umiejętności. Zawsze malowałam oko właśnie w ten sposób, tzn. z najmocniejszym akcentem po zewnętrznej stronie powieki ruchomej. Jednak przy takiej technice nic nie widać, jeśli mam otwarte oczy
Nigdy nie maluję kreski na górnej powiece, bo to podkreśla u mnie okrągły kształt oka. Za to dość mocno podkreślam powiekę dolną, co widać na zdjęciu obydwu oczu (przepraszam za nieuczesane i posypane skrobią brwi , to z powodu nadmiernego porannego pośpiechu).

A jak tylko się uporam z alergicznym zapaleniem spojówek, jakie mam od wczoraj () to zacznę eksperymenty z nową techniką.

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
gosik.s-off top-Ależ masz genialne brwi!!
Agosku, bardzo dziękuję


Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Gosiu
Są głęboko osadzone i dość schowane ale maja wystającą kość oczodołu którą warto ukryć. Dlatego pod brwiami nie powinnaś stosować jasnych i błyszczących cieni zwłaszcza zachodzących na tę kość. Przeciągaj na nią ciemny kolor by ją optycznie schować zaś resztę oka czyli powiekę ruchomą wydobądź jasnymi kolorami
Aguś, dzięki
Jak to ślicznie zrobiłaś, niby tak subtelnie, a ile wyrazu nabrało zaraz moje wymoczkowate oko
Jeszcze nigdy tak się nie malowałam i nie mogę się doczekać, kiedy zacznę próby. Może już jutro będzie trochę lepiej (niełatwe jest życie alergika latem ).

Miłego urlopu


Cytat:
Napisane przez dariazzz Pokaż wiadomość
Gosik.s - ale masz piękną tęczówkę, wygląda jak zdjęcie z lotu ptaka archipelagu na oceanie
Dzięki Dario
Co za wyobraźnia - niech się schowają komplementy paru facetów, którzy coś tam na ten temat próbowali mi kiedyś mówić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko_1.jpg (32,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko_2.jpg (26,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (27,6 KB, 40 załadowań)
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując