Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż trwały vs. permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-11, 23:12   #45
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż trwały vs. permanentny

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Pierwsze zdjęcie jest przed a dwa kolejne po ,tak? Bardzo ładny efekt.

Mam pytanie. Po paru latach od pierwszego makijazu trwałego brwi zrobilam sobie korektę ale niestety nie w moim gabinecie a w innym.Miałam tak mocno "wpuszczony" barwnik,ze dopiero po ponad roku wyglądało to dobrze i naturalnie.Podczas tego zabiegu ból był bardzo duzy, tak ze ły leciały mi ciurkiem(czego nie było podczas pierwszego zabiegu w innym gabinecie)
Zauwazyłam,ze podczas wyłuszczanie się naskórka , wypadły takze niektóre brwi,a poniewaz miałam bardzo rzadkie u nasady,zostały mi "trzy na krzyz" Niestety juz nie odrosły.Czy był to źle przeprowadzony zabieg?
Tak, pierwsze przed, następne kilka dni po, ostatnie od razu po, a za kilka dni wkleję końcowy efekt.
Nie mogę wypowiadać się za kogoś, aczkolwiek to, co mówisz na przykład o bólu - nie powinno aż tak boleć. Fakt, każdy inaczej odczuwa ale igła powinna wchodzić w skórę ok. 1 milimetr, może osoba robiąca Ci zabieg zbyt mocno wysunęła igłę. O intensywności barwnika decyduje jeszcze rodzaj igły. Są różne rodzaje, inna jest do kresek, inna do brwi, inna do ust. Im cieńsza igła, tym bardziej intensywny kolor. Być może zadecydowało kilka czynników. Może jeszcze byłaś przed miesiączką, wtedy wszystko odczuwa się mocniej.
Mi wypadły 3 włoski, a właściwie wyrwałam, bo strasznie niewygodnie robić samemu sobie zabieg. Ale myślę że mi odrosna
Trzeba uważnie rysować, żeby właśnie zgodnie ze wzrostem włosa, by go nie wyrwać. Czy teraz już dobrze wyglądają Twoje brwi?
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując