Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-12, 11:39   #1565
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
bylam wczoraj w UC w sprawie naszej paczki. poprosilam o sprawdzenie czy sa probki (nie byly uwzglednione w opisie zawartosci w dokumencie z UC).
okazalo sie, ze sa
powiedziano mi, ze dzis juz nie moge odebrac przesylki (UC jest strasznie krotko czynny). wysla ja do mnie w poniedzialek.
prawde mowiac nie wiem dokladnie ile nam nalicza (spodziewam sie 22% VATu za kwote zamowienia lacznie z przesylka), ale nie wiem po jakim kursie przelicza wartosc zamowienia.

w zwiazku z tym moja propozycja dla uczestnikow zamowienia jest nastepujaca:
albo wplacajcie juz 22% od kwoty Waszego zamowienia lacznie z przesylka z US (dodalam dodatkowa kolumne w arkuszu google - link w podpisie, z wstepnie wyliczonym VATem - wartosc zamowienia*0,22), a rozliczymy sie jeszcze dokladnie pozniej, jak juz ja zaplace VAT (przy odbiorze przesylki) i wszystko policze. w tym przypadku szybciej do Was wysle Wasze rzeczy
albo poczekajcie az ja odbiore paczke i zaplace VAT, rozlicze wszystko ostatecznie i wtedy mozecie wplacic mi dokladnie wyliczona doplate. w tym przypadku wysle do Was przesylke po zaksiegowaniu przelewu od Was, czyli nieco pozniej niz w pierwszym przypadku;]
a, i jeszcze jedno...
przy składaniu zamowienia odbyla sie dyskusja na temat kto bierze oryginalne opakowania.
a przy otwieraniu naszej paczki okazalo sie, ze wszyskie proszki sa po prostu w workach strunowych...
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora