Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-22, 18:26   #223
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrazliwej

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Trzeba wziąc pod uwagę, że co lekarz to inne opinie i nie tylko w tej sprawie myślę, że na zasadzie prób i błędów każda osoba musi te rady brać pod uwagę plus swoje odczucia
to dobry dermatolog. jakby kazdy sie leczyl tylko na wlasna reke, metoda prob i bledow, to krazylo by o wiele wiecej bzdur niz teraz. jednemu bardziej pasuja chemiczne filtry , a inni ich nie toleruja, ale zdecydowanie zdrowsze sa te mineralne, bo odbijaja zamiast pochlaniac.

a dzisiaj porownywalam compacty biodermy i svr(tu jest wybor dla cery tlustej i suchej), przy narecznych probach svr jest zdecydowanie jasniejsze od biodermy i ladnie sie wtapia(mowie o jasniejszych wersjach). bioderma jest ciezsza i na tlusta skore bym nie ryzykowala.
testowalam tez svr mineralne 50 z kolorem( svr 50 ecran teinte 100% mineral) i nie jest zle. nie splynal w tym upale, nalozylam sporo i tylko lekka maska wyszla(ale uzywam podkladow mineralnych wiec dla mnie maska to cos co nawet odrobine widac na twarzy). zobacze jak dalej bedzie sie sprawowal.nie wysypalo mnie po nim.w porownaniu do innych mineralnych to rewelacja jak dla mnie. mam cere tlusta i tradzikowa, a nawet po paru godzinach nie swiecilam sie jak latarnia a to juz sukces

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-07-22 o 18:28
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując