Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-07, 14:42   #987
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
ale ale, w końcu się odważyłam (duże ryzyko) i z pomocą rodzicielki, pofarbowałam tę moją ohydną platynę, nie tykając odrostu i muszę przyznać, że wygląda to super! w sklepie znalazłam farbę z moim naturalnym odcieniem i mama nakładała mi to grzebyczkiem z jakiejś farby L'oreala do pasemek, żeby efekt był naturalny i się nie odcinało od odrostu (nie wiedziałam na ile farba będzie zbliżona do naturalnych) i muszę przyznać, że wyszło super!! jestem przeszczęśliwa, bo w końcu nie wyglądam jak 'skunks' trochę za krótko trzymałam farbę, więc odrost jest wciąż odrobinę ciemniejszy, ale teraz wygląda to mega naturalnie i pięknie. już się nie mogę doczekać całych długich i naturalnych. bez wpływu słoneczka mam taki piękny popielaty blond, ze słoneczkiem byłby dużo jaśniejszy (jak na moich starych zdjęciach)
ogólnie, domyślam się, że będzie się wypłukiwała ta farbka, ale to jest jednak, mimo wszystko, opcja bardziej ekonomiczna i do tego włosy wyglądają na prawdę dobrze! polecam dziewczęta
Ja mam zamiar tak zrobić, ale u profesjonalisty [już rozmawiałam z jednym, powiedział, żę się tego podejmie] i dopiero jak mój odrost będzie miał z 10cm lub więcej, żeby można było dobrze określić naturalny kolor. Uważam, że to rewelacyjne rozwiązanie, super, że Ci się udało
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora