Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 09:43   #4906
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
wiem bo widzialam twoje posty na watku o kwasie TCA , te kwasy kupuje na ebay z USA i sa tylko i wylacznie do urzytku profesionalnego z atestami dlatego troszke sie waham nad stezeniem bo o ile glikolowy 50% nie robi mi krzywdy to obawiam sie tego TCA . Moze lepiej kupic na poczatek to stezenie 25% i polozyc dwie warstwy (bo z tego co pisalyscie wtedy zwieksza sie sile i stezenie kwasu). Kladziesz to 50% na buzie czy raczej na cialo???
A mozesz mi powiedziec czy powinno wystepowac luszczenie skory po kwasie 50% glikolowym .I cy przed nalozeniem 50% glikolowego moge nalozyc np 88% mlekowego czy to za duzo ?
minal tydzien od pierwszego nalozenia 50% glikolowego dzis bede nakladac znowu a juz buzia wyglada o 50% lepiej mam nadzieje ,ze po calej serii beda mega super efekty juz jest super
a złuszcza Ci się mocno skóra po tym glikolowym 50%? bo jak ja kładłam 30% to nic, zero efektu,jakbym sobie zwykłym olejkiem skórę posmarowała i co miałaś na myśli pisząc" że buzia wygląda o 50%lepiej"?, przebarwienia zbladły mocno?
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora