Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. IX
Wątek: Essence cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-28, 20:02   #1476
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez anulka_nr1 Pokaż wiadomość
O matko jedyna, a ja to mam właśnie na paznokciach

A co do rozświetlacza to ja też myślę, że to będzie hit Nie ma takich "chamskich" drobinek jak większość produktów tego typu
hit hit hit
Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
moje drogie jak zwykle pedzicie z postami lalala
zaczne moze od schleckera, bo we wro jest i nawet dzisiaj w ramach moje-zycie-jest-koszmarne-mimo-tego-ze-mam-blossoms pojechalam wlasnie na krakowska (tam jest taka zapyziala galeria sylwia i tam wlasnie jest schlecker) w celu nabycia droga kupna kajala z basica - i mam i jest boski i kosztowal 4,99 w ogole to blizutko od centrum, wiec nie ma sie co bacwrocilam spacerem do placu spolecznego i zajelo mi to moze 15 minut.
w marino tez bylam z moja przyjaciolka, ktora NIGDY nie byla w naturze (trudno, i tak sie z nia bede przyjaznic, ale wy rozumiecie moje poswiecenie haha) i trafilysmy na moment wykladania limitki. nie uwierzycie, ale psiapsiolka chciala puderek (ok, to nie jest zaskakujace), ale chciala obejsc najpierw niewidziana nigdy nature i... przeszla przez dwie polki, wrocila do szafy essence i ... pudrow juz nie byloale poniewaz mila pania blondynke chyba bawie (albo sie mnie boi) to wyszeptala mi, ze maja jeszcze jedno pudlo i zebym przyjechala w sobote
jak sie domyslacie, dzisiaj tez mi sie nie udalo popracowac i z tego doktoratu to mnie chyba wywala... ale pita zlozylam
dlaczego nie kupiłaś różu w płynie ale co do kalaja cudo

a drugie
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie

Edytowane przez karolajjnn
Czas edycji: 2011-04-28 o 20:04
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora