Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-17, 21:35   #401
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hejka dziewczynki!

melduje sie i ja w nowej części na przywitanie dla was wszystkich po i po
zaległości mam że ho ho ale nadrobie

póki co pisałam wam ostatnio że mnie okradli więc wyobraźcie sobie że ktoś wczoraj podrzucił mi portfel pod wycieraczke ale niestety pusty natomiast część dokumentów znajdowała się w skrzynce na listy reszty niestety nie ma a jakby nie było to najważniejszego : wszystkich recept,badań moich i dzieci co za ludzie ,ale co mnie ździwiło że nawet zdjęcia oddali moje i Tż które były w porfelu tego bym się nie spodziewała
za to ja mam takie problemy teraz że hej co chwila na policji przesłuchania , donoszenie ciągle jakis papierków oprócz tego wyrabianie nowych dokumentów , jeżdżenie w te i spowrotem coś okropnego

nadrobie tu troszke i lece do klubiku bo tez zaniedbałam , ale pozdrawiam was moje kochane i obiecuje, że jak wszystko wyjdzie na prostą i się wyjaśni to będę zaglądać codziennie narazie czas mi nie pozwala ,że względu na to, że przez Tż i jego złamaną rękę dużo obowiązków spadło na mnie i czasu mi brakuje na inne przyjemności ,takie jak bycie z wami całuje was wszystkie mocno
współczuję Ci ale trzymaj się

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale właśnie czy można dostać bo tutaj zachwalany a chyba już go nie ma
szczerze mówiąć, dawno go nie widziałam, ale teraz chyba bielenda ma nowe opakowania, może w jakimś innym teraz się kryje ten kremik

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie spotkalam go dzis...
ale za to innego z wilczurem i sam do mnie podlazł choc gadalam z kim innym, a potem piescil lole i na mnie sie gapil i tak stalismy troszke gadajac z 15 minut
ten jest przystojniejszy
ale troszke gejkowaty- bialy obcisly podkoszulek i przecierane dzinsy i żelik...hmmm...
ile tam fajnych facetow masz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora